Bóle lewej strony głowy oraz opis TK

Mam 37 lat od około 3 tyg boli mnie lewa strona głowy pojechalem do lekarza rodzinnego dostalem skierowanie do labolatorium i pozniej z wynikami do neurologa neurolog powiedzial ze wyniki sa ok ale potrzebuje konsultacji okulisty.Powrot od okulisty konsultacja ok.Skierowanie na TK glowy.Tutaj opis bad. wszystko prawidlowe tylko dwa punkty takiej tresci;zwapnienia w szyszynce i pojedyncze ogniska osteolityczne w kosciach pokrywy czaszki.Dalej skierowanie do hematologa czego moge sie spodziewac?

Ogniska osteolityczne koniecznie wymagają weryfikacji !!! Takie zmiany mogą występować w plazmocytoma