Bóle piersi po miesiączce

Witam. po miesiaczce bola mnie piersi od okolo dwoch dni jest to tepy delikatny bol. Dwa tyg temu bylam u ginekologa i badal mi piersi ale dotykowo. Mam tez nadrzerke niewielka, i robilam cytologie i lekarz mowil z epodejrzewa stan zapalny. Ostanio jestem tez oslabiona( miesiac temu robilam badania krwi na tarczyce i wszystko okey) Bola mnie tez plecy( mam od niewadna nowy materac wiec nie wiem czy to nie od iego). W nocy spie b. dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.