Bóle piszczeli, ud i haluksy

Mam 58 lat i od kilku miesięcy /ale z przerwami nie cały czas/bolą mnie piszczele zwłaszcza w prawej nodze.Ból jest bardzo dokuczliwy.Zgłaszałam to swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu ale nic nie powiedział i nie robiłam badań prócz badania na osteoporozę która była w normie.Bolą mnie też czasami uda aż ból idzie do bioder.Nie wiem czy wpływ może mieć fakt ,że mam haluksy i krzywe paluchy przy stopach.Nie biegam ale dużo chodzę.Może mam złe obuwie.

Milena Lubowicz

Konieczna jest konsultacja ortopedyczna, żeby ocenić czy haluksy nie wymagają interwencji chirurgicznej.
Pozdrawiam