Bóle po lewej stronie klatki piersiowej u 19-latka

Dominik, 19 lat. Odczuwam bóle z lewej strony klatki piersiowej,jest to bol raczej wewnetrzny, około 8cm pod lewą piersią i lekko w lewą stronę, w stronę boku. Bóle nie silne lecz są mdłe, ciągłe, odczuwam cos w postaci bąbli, czasem tez czuje/wydaje mi się jakby cos się przelewało, gdy naciskam czasami czuje jakieś przesunięcia pod palcem. Bol jest tez czasami kłujący. Czy jest to moze związane z układem pokarmowym? Jakie badania mam wykonać?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi wykluczyć etiologię pokarmową dolegliwości. Na pewno konieczny jest kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania przedmiotowego oceni, jakie badania wykonać i co może być najbardziej prawdopodobną przyczyną dolegliwości