Bóle serca i kłucie w klatce piersiowej

witam mam22lata i od zeszlego roku miewam bole serca zazwyczaj dzieje sie to wieczorami serce bije jak szalone i chce wyskonczyc trwa to przez chwile i ustepuje i po kilkunastu minutach wraca do tego odczowam kucia w sercu.nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale od kad mam problemy z sercem wystmepuja u mnie w brzuchu dziwne pulsacje i lekkie bule,pulsacje sa na calym brzuchu.mam tez odczucia jak by mi cos jezdzilo po plecach jak waz.bylam u lekarza zrobili mi do tej pory ekg i nic nie wykazalo.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto wykonać badanie ekg przez 24 h. Proponuje udać się do lekarza kardiologa