Bóle stawowe palców prawej dłoni przy wykluczeniu RZS

Witam, Od ok 4 lat odczuwam bóle stawowe palców prawej dłoni. zaczęło się od opuchnięcia palca wskazującego- 3 lata później po kolei doszedł środkowy a po nim najmniejszy. Palce codziennie przypominają o sobie, często ból się nasila, puchną jeszcze bardziej tak, że ruszać się nimi nie da. Dodam, że mam 24 lata, jestem kobietą, wszystko badania wychodzą poprawnie, RZS wykluczone. Przez 3/4 miesiące łykałam sulfasalazyne, jednak źle wpływała na moje czerwone krwniki. Jakies pomysły ? Ratunku !

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednią dalszą diagnostykę. A czy była wykluczona łuszczyca? nie ma Pani żadnych zmian na skórze?