Bóle szyi, karku, pach i rozpieranie z prawej strony brzucha

Witam. Miałem dziś USG szyi i pach(nie ma powiekszenia wezłów ) gdyż od prawie 2 miesiecy boli mnie szyja, kark, obie pachy, czuje rozpieranie z prawej strony brzucha oraz kłucie z lewej strony, boli mnie tez gardło i bardzo mocno łopatki.Stosowane były juz antybiotyki, przeciwzapalne, maści. Dotychczas wykonane badania: Morfo z rozmazem w normie, CRP w normie, ALAT podwyzszony 65 (0-55) toxoplazmoza ujemna, mononukleoza test lateksowy ujemne, wymaz z gardła tylko flora. Co to może być

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie powiedzieć czym powodowane są takie zmiany. Należy rozszerzyć diagnostykę obrazową w celu wykluczenia przyczyn onkologicznych oraz skonsultować się ze specjalistą chorób zakaźnych.