Bóle w okolicach nerek przy schylaniu

Witam, od dłuższego czasu miewam dolegliwości które nie dają mi spokoju np. bul w nerkach p obu stronach raczej przy schylaniu ale czasami jest to taki ból że aż zapiera dech dosłownie a kolejna dolegliwość objawia się z kolei bólem w pachwinie w przeszłości miałem zabieg na przepuklinę ale to w wieku około 4 lat obie te dolegliwości pojawiają się nie regularnie w dość dużych odstępach czasowych nie wiem czy nie powinienem założyć dwóch osobnych wątków jeśli tak to prosiłbym podpowiedź.

Witam,
Powinie udać się Pan do lekarza. Należy wykonać badania - usg jamy brzusznej, rtg kręgosłupa oraz podstawowe badania laboratoryjne.
Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz

Witam,
na początek polecałabym wykonać rtg kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych. Możliwe , że dolegliwości pochądzą od kręgosłupa, zmiany chorobowe stawów krzyżowo-biodr.często objawiają się bólem w pachwinie.
Pozdrawiam