Brak motywacji i zmęczenie u 22-latki

Duszę się w swoim życiu nie mam ochoty rano wstawać, jestem zmęczona. Nie mam ochoty żyć. Co mam robić?

Proszę się zgłosić do psychologa, psychoterapeuty. Podobne objawy mogą zwiastować np. depresje lub poważny kryzys. Konieczna jest diagnostyka i podjęcie leczenia.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam serdecznie,

W tej sytuacji polecam Pani konsultację u lekarza psychiatry. Opisywane objawy mogą wskazywać na depresję. Trudno mi ocenić jakie nasilenie jest Pani objawów. lekarz po zebraniu wszelkich informacji zaproponuję odpowiednią formę leczenia.