Brak okresu po usunięciu wkładki Mirena

Dzień dobry Dziękuję za odpowiedź. Już wiem że mirena nie blokuje owulacji. Wkładkę miałam 3 lata. 18 sierpnia ginekolog mi ją usunął. Kiedy powinnam dostać okres, ostatni miałam 31 lipca, zawsze jest na czas, mały ale był. Test wychodzi negatywnie. Jakie mogą być powody że nie mam jeszcze okresu? Ogólnie czuję się tak dziwnie źle, jestem zmęczona i ciężko mi a to u mnie rzadkość.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie pojawi się w ciągu najbliższego miesiąca to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.