Brak wyczuwalnego tamponu w pochwie

Tampon czy jest mozlwiość włożenie go za daleko? Uzywam tamponów od ponad 10 lat i pierwszy raz przytrafił mi sie 'znikajacy tampon'. W nagrorszym razie wlozylam go za daleko, nie wyczuwam i nie moge wyjac. Czy jest to mozliwe, ze nie jest on wyczuwalny ? W najlepszym wcale go juz nie mam. Stalo sie to wczoraj czy powinnam isc do lekarza? Wizyte mam dopiero na poniedzialek.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos wiecej powiedzieć.