Brak wytrysku a ryzyko zapłodnienia

Witam! Wraz z moim chłopakiem chcieliśmy mieć swój "pierwszy raz". Kilka dni wcześniej się masturbował więc myślę że był bezpłodny. Podczas pierwszej próby wprowadzenia członka nie udało się, podczas drugiej też nie. Skończyło się na tym, że miałam penisa zanurzonego na około 3 cm, bez wytrysku przez dziesięć sekund. czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Pobyt penisa w pochwie, nawet tylko 3cm, i tylko 10 seksund, jeśli jest bez zabezpieczenia - to traktujemy to jako kontakt niezabezpieczony, potencjalnie płodny.
Pomyślcie o zabezpieczeniu. Pozdrawiam. JW