Brązowe plamienia kilka dni przed okresem

witam, w styczniu 2014 poroniłam w 12 tygodniu ciąży, zabieg łyżeczkowania, pierwszy okres po 34dniach od zabiegu. Mamy listopad, okres od tamtej pory co 27-29dni z tym, że w 25dc pojawia się brązowe plamienie. Czy to normalne? Nigdy wcześniej tak nie było (wcześniej okres co 28-29 dni).proszę o odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, plamienie może być skutkiem styczniowego zabiegu i powinno z czasem ustąpić. Jednakże, żeby się upewnić proszę o konsultacje ginekologiczną. Pozdrawiam.