Brązowe plamienia, pobolewanie podbrzusza i pieczenie w pochwie a infekcja grzybicza

Witam. Od 2 dni mam brazowe plamienia I dnia były małe, natomiast II dnia juz wieksze, do tego czasem lekko pobolewa podbrzusze, i objaw pieczenia w pochwie. Jestem w połowie cyklu Ciąże mogę wykluczyc w 100% Czy to moze byc jakas infekcja grzybicza lub cos podobnego? Wizyte mam dopiero za miesiac, i chcialabym sie dowiedziec czy mogłabym cos zastosowac zeby plamienia te ustapily oraz swiad do tego czasu. Co najlepiej zastowowac lub zrobic do tego czasu? PRosze o poradę. Z góry dziękuję.

Witam. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji grzybiczej lub bakteryjnej. Jeśli nie ma Pani możliwości wcześniejszej wizyty u ginekologa proszę skonsultować się z lekarzem poz.