Brązowe upławy po cesarskim cięciu

Witam, około 7 miesięcy temu miałam cesarskie cięcie w 25 tyg ciąży. Od 2 miesięcy między okresem mam upławy koloru brązowego, które trwają ok tydzień potem kilka dni spokoju i znów. Nic mnie nie swędzi i nie boli, proszę o radę czy jest to coś poważnego czy po cesarskim cięciu to normalne?

Małgorzata Panek

Krwawienia międzymiesiączkowe mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych po porodzie i związanych z karmieniem. Należy wykluczyć także pozostałości po łożysku. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam