Brązowy wydzielina w 6. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 6/7 tygodniu ciąży. Do tej pory obyło się bez żadnych komplikacji, a dzisiaj rano na papierze toaletowym zauważyłam brązowy śluz, potem podczas korzystania z toalety nie pojawił się już, aż do wieczora gdy wyproznialam się, również odrobiną tego śluzu pojawiła się na papierze. Boję się o ciążę, nie mam żadnych bólów brzucha tylko ten śluz.. ginekologa byłam w piątek,stwierdził że wszystko przebiega dobrze, miałam wykonane usg ginekologiczne. Czy ten śluz moze oznaczac cos zlego?

Aleksander Ropielewski

Na chwilę obecną nie ma powodu do niepokoju, jeżeli jednak objawy będą się utrzymywać prosze skontaktować się z ginekologiem.