Co jest powodem szybszego bicia serca podczas schylania?

Dzień dobry, Mam 23 lata, mój problem dotyczy serca, przy naglym schylaniu dostaje ataków tachykardii i serce zaczyna bic ponad 100 na min, ciśnienie znacznie rośnie przy takich atakach i czuję się strasznie wyczerpana jakbym Niewiadomo jaki wysiłek zrobiła, robię się blada i nogi są jak z waty, proszę o poradę? Od czego może tak sie dziać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg po nim będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie