Co jest powodem wzdętego brzucha, który stanowi kompleks?

Witam.Mam 29 lat.Waze 51 kg i mam 163 cm wzrostu. Jednak marwti mnie jedna rzecz.Rece mam chude a brzuch jak balon,jak bym byla w 6 miesiacu ciazy. Mam tak caly czas od moze 2-3 lat.Nie jem wiele.Wyprozniam sie tez normalnie 1-2 x dziennie. Ten brzuch jest powodem moich kompleksow. Czy to zoladek czy moze sprawy kobiece tj.endometrioza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć