Co mogą oznaczać ciemne plamy na skórze?

Jestem młoda dziewczyna i niepokoją mnie pewne objawy dotyczące mojego ciała. Od pewnego czasu mam plamki nieco ciemniejsze od mojego koloru skory które są nieregularnie rozmieszczone na biuście i nie swędzą. Ponoć to przez pot lub reakcje alergiczne ale niepokoją mnie również grudki na sutkach które pojawiają mi się mniej więcej od tego samego czasu i są rożnej wielkości. Ktoś zna przyczynę i zapobieganie?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl