Co mogą oznaczać problemy z połykaniem rano?

Witam. Od bardzo duzszego czasu przy rannym wstawaniu nie moge polknac sliny bo mam posmak kwasowy co za tym idzie gdy ide umyc jame ustna wypluwam sline z żółcią a w ostatnim czasie sline z krwią co to znaczy? Dodam ze jezli rano polkne sline to zaczyna mnie bolec brzuch....

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą być związane z refluksem żołądkowo-przełykowym, zapaleniem żołądka lub inną patologią. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości i ukierunkowania w razie potrzeby dalszego postępowania.