Co mogą znaczyć białe ropne krostki na dekolcie?

Mam 35 lat od jakiegoś czasu głownie na dekolcie ale też szyji pojawiły sie male krostki z bialym czubkiem. Nie swędzą,ale po naciśnieciu tak jakby strzelają i wycieka ta biała substancja.. Nigdy wczesniej takich nie miałam. Dodam ze nie stosuje żadnych hormonów. Jestem zupelnie zdrowa.

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej jest to zwykłe zapalenie mieszków włosowych. Jednak powinno się wykluczyć inne choroby skórne. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego, a następnie w zależności od wskazań u dermatologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.