Co mogą znaczyć guzki w dole kręgosłupa?

Witam mam na imię Tomek i mam 36lat. Od dłuższego czasu boli mnie kręgosłup w dolnej części i od nparu miesięcy mam tam kilka guzików, czy mógł by mi ktoś powiedzieć co to jest, czy ktoś się z tym spotkał??

szanowny Panie myślę że najprosciej będzie jak uda się Pan do ortopedy, szczególnie że dolegliwości występują od tak dawna