Co może być przyczyną brązowych upławów?

Od ponad 2 tygodni mam brązowe upławy. Zaczęły się 12 dnia cyklu (cykl trwa ok. 35 dni). Nie mam żadnych innych objawów. Wydzielina jest ciemno brązowa, czasami widać jasnoczerwoną krew.. 2 tygodnie temu byłam u ginekologa i nie stwierdził żadnej infekcji, badanie fizykalne było prawidłowe. Na początku roku miałam robione USG dopochwowe i wynik był również prawidłowy. Ostatnia cytologia również była prawidłowa. Co może być przyczyną uplawow?

Lek. Michał Lenard

Przyczyną upławów może być infekcja, która rozpoczęła się już po wizycie u lekarza. Sugeruję kolejną wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zaleci leczenie. Pozdrawiam!