Co może być przyczyną tego bólu głowy po lewej stronie?

Prawie od miesiąca codziennie boli mnie głowa z tyłu po lewej stronie. Nie mam nadciśnienia. Nasilenie bólu jest zazwyczaj małe lub umiarkowane, niekiedy się nasila. Nie pulsuje. Temperatura w normie. Co może być przyczyną bólu?

Witam! Ból głowy jest bardzo częstym objawem przy różnych chorobach. Należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Po zbadaniu skieruje na odpowiednie badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników podejmie dalsze działania. W zależności od przyczyny leczenie może być mniej lub bardziej skuteczne, np. napięciowe bóle głowy zdecydowanie lepiej ustępują po lekach przeciwlękowych i rozluźniających, niż po p/bólowych. Istotne jest postawienie prawidłowego rozpoznania. Powodzenia W. Łuczkowski.