Co może oznaczać biała płaska grudka w okolicach warg sromowych?

Chciałabym się dowiedzieć od 3 dni w okolicach warg sromowych z lewej strony pojawila sie płaska grudka biała jak biorę prysznic to troszkę piecze i jak dotykam nieraz swędzi jak siadam to troszkę pobolewa albo jak nogi rozchylam Co to może byc

Szanowna Pani, być może jest to leukoplakia/zmiana grzybicza, proszę udać się do ginekologa