Co może oznaczać ból z lewej strony klatki piersiowej?

Witam od kilku lat pojawia się u mnie ból z lewej strony klatki piersiowej który promieniuje do serca a niekiedy również ból całej klatki piersiowej. Przeważnie pojawia się gdy leże. Czy może być to spowodowany tym, że mam skolioz i w ogóle skrzywienie kręgosłupa a na dodatek prawa strona klatki piersiowej jest wysunięta do przodu. Do jakiego się specjalisty udać? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być spowodowane skolioza . Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wykluczeniu przyczyn sercowych wizyta u lekarza ortopedy