Co może oznaczać mocny ból przy przełykaniu?

Co może oznaczać mocny ból przy przełykaniu? Witam. Kobieta, 25 lat. Ciagłe nawracające bóle gardła przy przełykaniu, chrypka, zmiana głosu. Aktualnie ból tylko prawego migdałka i straszny ból przy przełykaniu. Ból teraz promieniuje mi za prawe ucho. Wizyty u lekarza rodzinnego i pogotowia prowadzą tylko do co miesięcznego antybiotyku. Proszę o radę, co mi może być. Dziękuję

Mie wiem. przyjedź albo zmień lekarza i nigdy nie lecz się w pogotowiu. Pogotowie jest od urwanej nogi lub głowy. Lecz się planowo i spokojnie bez pogotowia u leakarza rodzinnego.