Co może oznaczać moje izolowanie się od innych i niskie poczucie własnej wartości?

Witam, Mam 23 lata i od pewnego czasu mam ogromny problem z sobą. Jestem bardzo wycofana i próbuje izolować się od ludzi szczególnie kogoś obcego, mam bardzo zamiennie nastroje od euforii do totalnie depresyjnych stanów czuje się okropnie mam bardzo niskie poczucie wartości po mimo że mam faceta i słyszę komplementy nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Wśród obcych ludzi czuje się na tyle nie zręcznie że potrafię wyjść i się rozpłakać. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, wcześniej wszystko było w porządku.

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry, który postawiłby diagnozę oraz dobrał metody leczenia. Niestety mam zbyt mało informacji a opisane objawy pasują do różnych zaburzeń psychicznych w związku z czym nie mogę obszerniej wypowiedzieć się na ten temat. Potrzebny jest obszerniejszy wywiad by zbadać źródła problemu i określić z czym mogą się wiązać objawy. Z pewnością w trakcie psychoterapii mogłaby Pani pracować nad problemowymi obszarami. Mam nadzieję, że wszystko się wkrótce wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/