Co może oznaczać szczypanie krocza?

Witam. Od paru dni boli mnie krocze. Strasznie szczypie. Nie wiem czy mam panikowac czy to dlatego że mi się macica obniża. Zaczęło się tak jak poszłam pierwszy raz na basen. Nie wiem czy to przypadkiem nie przez chlor.. Nie wiem co mam robić.

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to stan zapalny dróg rodnych, uczulenie na nowe środki do prania, niewłaściwa bielizna ze sztucznego materiału i wiele innych. Może Pani spróbować unikać basenu przez jakiś czas, może się okazać, że to rzeczywiście wina chloru.