Co może powodować mój dokuczliwy ból głowy?

Witam serdecznie, od tygodnia dokuczają mi ciagle bole głowy - czuje jakby obręcz zaciskającą się na głowie, raz bardziej z przodu, raz z tylu, raz z boku. W październiku 2018 miałam robiony rezonans magnetyczny z kontrastem, który nic nie wykazał. Co może być przyczyna bolu? Czy warto wykonać rezonans pod katem ewentualnych zmian patologicznych w mózgu? Czy jest opcja, zeby glejak urósł tak szybko? Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest wskazane ponowne wykonanie rezonansu. Proszę skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam.