Co może powodować uczucie sciskaniu brzucha u kobiety w zaawansowanej ciąży?

Dzien dobry jestem w ciazy zaawansowanej 24kwietnia mialam pierwszy termin porodu z miesiaczki niby nic sie nie dzieje przynajmniej dwa razy zalatwiam sie (Kal) a przed tym sciska Mnie tak jak na miesiaczke. Jest jeszcze jeden problem twardnieje Mi bezbolesnie brzuch i ciezko Mi oddychac. Kolejny termin z uzg na 1maja.

Lek. Tomasz Budlewski

przy tego typu objawach proszę koniecznie udać się do lekarza izby przyjęć szpitala ginekologicznego.