Co oznacza ból okolicy ramienia?

Witam mam 18 lat i boli mnie kręgosłup, mianowicie z prawej syrony blisko ramienia. Zanzacze ze mam lekką skoliozę. Jak długo stoje, leżę czy nawet siedzie to strasznie boli. A jestem młodą dziewczyną i mnie to troche martwi. Nosze plecak, ale nawet lrzy jego noszeniu mnie strasznie boli. Co powinnam zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ortopedy w celu dokładnego zbadania oraz oceny możliwości terapeutycznych. Dużo część wad postawy można skorygować odpowiednimi ćwiczeniami oraz rehabilitacyjnie.