Co oznacza ciągły kaszel u rocznego dziecka?

Witam od jakiegoś czasu borykamy się u naszego półtora rocznego synka z kaszlem i czasami wydzieliną z nosa. byliśmy nie jednokrotnie u lekarza pediatry, który po badaniach stwierdzał czyste gardełko, czyste płuca- poprostu alergia. po półtora miesiąca wybraliśmy się do alerologa, który zlecił najpierw zrobić zdjęcie RTG płuc (opis - Pola płucne bez zageszczeń miąższowych. Oba kąty przeponowo- żebrowe wolne. Sylwetka sercowo- naczyniowa w granicach normy) nastepną wizytę umówioną mamy dopiero w połowie lipca. Jak określać ten wynik?

Lek. Michał Lenard

Opis badania RTG klatki piersiowej jest prawidłowy, nie wskazuje na żadne patologie. Alergolog zapewne zleci dodatkowe badania w celu dokładnej diagnostyki. Pozdrawiam!