Co oznacza krwawienie ze skrzepami po łyżeczkowaniu?

Witam . W lutym miałam przeprowadzony zabieg lyzeczkowania ponieważ po porodzie zostały resztki. Niestety ma kontroli okazało się że coś jeszcze w środku zostało A lekarz powiedział że nic złego się nie dzieje . Od lutego do dnia dzisiejszego ciągle krwawie jest to krwawienie dość obfite ze skrzydłami. Proszę o wiadomość co to może oznaczać

Lek. Michał Lenard

Sugeruję udać się na wizytę do ginekologa. Możliwe, że zabieg trzeba będzie powtórzyć, aby całkowicie oczyścić jamę macicy. Pozdrawiam!