Co oznacza opis badania rezonansu jamy brzusznej?

Witam. Miałam wykonany rezonans jamy brzusznej z kontrastem z powodu nawracajacych boli brzucha i plecow. Wynik - wszystkie organy w normie. Pod wynikiem osobne zdanie "ubytek tłuszczowy na trzustce. Stad moje pytanie co to oznacza skad sie bierze taki ubytek. Czy lekarz opisujacy mogl sie pomylic i zamiast ubytku jest cos innego? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza gastroenterologa być może ocena specjalisty będzie móć coś wiećej wnieść.