Co oznacza senność i zmęczenie u 47-latka?

Od dłuższego czasu samopoczucie moje ulega zmianie, dopada mnie senność między 8:00 a 13:00, mam wtedy brak siły i koncentracji. Z rana wszystko jest w porządku ale potem już jestem senny i zasypiam rzywkiem. Porobiłem wszystkie badania i wyszły bardzo dobrze. Nie wykryto u mnie nic szczególnego. Sam mierze cukier. Raz mam w porządku a raz mam wysoki. Jak powiedziałem o tym mojemu lekarzowi to powiedział że nie widzi nic szczególnego, że to przemęczenie. Raz mi się zrobiło tak że ciemno w oczach mi się zrobiło. Więc jaki może być powód mojego stanu zdrowia.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego ponownie i wykonać podstawowe badania z krwi.