Co oznacza tchawica szeroka nieprzemieszczona, węzły chłonne szyjne niepowiększone?

Witam, dziś robiłam usg tarczycy. Wynik przedstawia się następująco.prawy płat wypełniony całkowicie przez obszar lito-plt nowy, zajmujący także cieSN. Lewy płat cienia szer 16mm, że zmiana torbielowo - lita wychodząc z LPT. Echostruktura miąższu gruczołu dość jednorodne, echogenicznosc prawidłowa. Tchawica szeroką nieprzemieszczona, węzły chłonne szyjne niepowiększone. Co to oznacza???

Lek. Michał Lenard

Wynik sugeruję zmianę patologiczna w tarczycy, powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!