Co oznacza wynik EEG 27-latki?

Prośba o interpretację wyniku EEG Od lat leczę się u nerologa z powodu silnego bólu głowy/ napadów migrenowych. Dodatkowo pojawiła się 2 razy całkowita utrata przytomności i z tego powodu zostalam skierowana na badanie EEG. Wynik odebrany, a wizyta u lekarza za półtora miesiąca... dlatego proszę tylko o wyjaśnienie, czy powinnam się martwić. (mam 27lat, w przeszłości miałam robiony rezonans głowy na którym wyszły niewielkie zmiany demielizacyjne) Opis badania: Badanie wykonano w czuwaniu. Zapis niskonapięciowy, nie zorganizowany przestrzennie, rytm podstawowy beta. Reakcja OZ nie wyrażona, HV, Fs bez wpływu na zapis. Orzeczenie: zapis z zaburzoną czynnością podstawową bez zmian napadowych. Bardzo proszę o wyjaśnienie, co to znaczy że niskonapięciowy,, czy to że nie zorganizowany to dobrze czy źle itp...

Opis tego badania nie wskazuje na istotne nieprawidłowości, 25% ludzi zdrowych może mieć zaburzoną czynność podstawową, pozdrawiam.