Co oznacza wynik USG tarczycy 30-letniej kobiety?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników usg tarczycy. Ciesn 4 mm. Prawy płat tarczycy o wymiarach 14x15x45 mm, dyskretnie niejednorodny. W górnym biegunie guzek o wym 11x6x8 mm. Lewy płat o wym 11x16x46 mm. W części środkowej podejrzenie guza śr. 4 mm. Guzki nieunaczynione. Tchawica nie ucisnieta. Na szyi pojedyncze węzły chłonne dl. do 11 mm niezmienione. Slinianki obustronnie prawidłowe.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom hormonów tarczycy? Wskazana wizyta u lekarza endokrynologa i Ew decyzja o biopsji guzków