Co oznacza zmiana na śledzionie widoczna w badaniu USG?

Witam co znaczy opis USG zmiana na śledzionie o mieszanej ehogenicznosci - rdzeń zmiany izoechogeniczny otoczony hipoechogeniczną obwódką zmiana okrągła ok 20mm

Na podstawie samego USG trudno określić czym może być ta zmiana w śledzionie, gdyż jest USG jest badaniem subiektywnym. Myślę, że celem pogłębienia diagnostyki należałoby wykonać badanie TK z kontrastem. Decyzję jednak w tej sprawie musi podjąć lekarz prowadzący (nie znam powodów zalecenia wykonania USG ani wyników badań dodatkowych).