Co powinna zrobić osoba z torbielą na jajniku?

Witam . Moje pytanie dotyczy ginekologi. Trzy miesiące temu mialam robione usg .Wykryto na jajniku torbiel endometrialna robilam test roma wyszedł niskie ryzyko raka jajnika . dostalam tabletki belera które miały zatrzymać endometrioze. Dzis bylam na badaniu powtórnym. I okazalo ze oprocz tamtej torbieli ppjawily sie trzy pęcherzyki przedzielone przegrodami . dalej mam stosowac tabletki i za 3 miesiace kontrola. Co mam dalej robić ?

Proszę stosować się według zaleceń ginekologa prowadzącego. Dopiero za 3 miesiące uzyska Pani pełne informacje co do dalszego postępowania od ginekologa prowadzącego. W chwili obecnej wymagane jest leczenie farmakologiczne.