Co powoduje bóle jajników i bóle w dole pleców?

Witam od ok 6 miesięcy bolą mnie jajniki ( ogólnie całe podbrzusze) ból odczuwam również w okolicach pochwy. Co 2-3 dzień ból jest do zniesienia wystarczy Ibuprom , ale co jakiś czas ból jest tak silny , że tabletki nie pomagają. Czuję wtedy ból nawet w dolnej części pleców . Schudłam 6kg przez ten okres . Nie zmieniłam diety , nie wykonuje ćwiczeń , od 3 lat nie zmieniłam diety , ani trybu życia , nie mam stresu ( jestem pełno etatowa mama dwójki dzieci , urodzonych cięciem cesarskim) ważę 47kg

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o odpowiedniej diagnostyce. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza PO Z