Co powoduje bóle w klatce piersiowej przy wdechu?

Dzień dobry, od kilku dni mam bóle w klatce piersiowej przy wdechu . Nawet bym powiedziała że przy wdechu tak kluje. Byłam u lekarza zrobił mi ekg i nic nie wykazało, cukier mam w porządku i cisnienie również. Bol klatki jest codziennie cały czas lecz codziennie rani na głodzie występują dziwne uczucie mdłości bol w nadbrzuszu. Co to może być ? Lekarz powiedział że to może być zmęczenie i zestresowanir gdyż zaczęłam studia wcześniej rano wstaje pozno wracam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być nerwobóle związane ze stresem, jeśli będą się utrzymywać sugeruję ponowna wizytę u lekarza.
Pozdrawiam