Co powoduje silne bóle głowy w okolicy skroni?

Witam, od 3 miesięcy mam silne bóle głowy w okolicy skroni prawej. Od tygodnia ból jest coraz silniejszy, nie reaguje na podstawowe leki przeciwbólowe, ani na ketonal podany domięśniowo. Wynik KT "Nieznacznie szersza przestrzeń płynowa centralnie zamóżdzkowo. Na dolnym zakresie skanowania za głowa żuchwy strony lewej hypodensyjny obszar 14x17mm-fragment ścianki przyusznej."- co to oznacza? Na pogotowiu dostałam skierowanie do poradni neurologicznej. Dziękuje za odpowiedz, Marta

Szanowna Pani
Badanie wymaga uzupełnienia czyli ponowny tomograf z kontrastem lub rezonans z kontrastem, nadmiar leków przeciw bólowych nie jest właściwym leczeniem, podrawiam.