Co robić, gdy czuję, że te studia nie są dla mnie?

Jestem studentką pierwszego roku i studiuje kierunek techniczny. W liceum zawsze uczyłam się dobrze, chodziłam na korepetycje jednak matura nie poszła najlepiej i na studia dzienne nie dostałam się na kierunek jaki chciałam, więc po rozmowie z rodzicami wybrałam przyszłościowy kierunek techniczny. Jest połowa listopada a ja codziennie płaczę, nie radzę sobie, żaden przedmiot na tym kierunku mi się nie podoba bo po prostu się do tego chyba nie nadaje. Nie wiem co zrobić bo wiem, że rodzice będą źli, mam podpisana umowę na mieszkanie i nie chce żeby pieniądze się marnowały. Nie wyobrażam męczyć się do końca 2 semestru. Czuję się bezradna i bardzo sfrustrowana.

Zachęcałbym w pierwszej kolejności do podzielenia się tymi wątpliwościami z rodzicami. Jeśli przebieg rozmowy z nimi nie będzie dla Pani pomyślny, proszę rozważyć wsparcie specjalisty, aby w komfortowych warunkach zastanowić się, co dokładnie jest źródłem Pani trudności i jakie działania są możliwe do podjęcia, aby poprawić Pani komfort psychiczny.