Co znaczą nagłe skutki uboczne przy stosowaniu Letroksu?

Po wieloletnim przyjmowaniu Letroksu 50 pojwiły si e u mnie nagle skutki uboczne w postani bolesnego kłucia w lewej łydce i wylwów podskórnych.Po zapestaniu zażywanie następuje zdecydowane uspokojenie.Co robić??? wiem że jestem na te hormony zdana do końca życia,jakie są alternatywy i ile czasu mogę je nie zażywać.Proszę o odpowiedź.Ewa Pieczyńska

Lek. Michał Lenard

Są inne preparaty tyroksyny, które być może nie będą dawały objawów niepożądanych. Jednak każda zmiana leczenie powinna być skonsultowana z Pani lekarzem prowadzącym, który zna Pani historię choroby i stan kliniczny. Pozdrawiam!