Co znaczy to schodzenie skóry z korony żołędzia?

Witam, Ostatnio byłem na zabiegu usuwania grudek perlistych. Zabieg był wykonywany laserem i trwał około 3 minut. Wszystko dobrze się goiły do momentu aż 3 dnia po zabiegu miejscowo zaczęła mi odpadać skóra z korony żołędzia. Czy to normalne ? Może byłem uczulony na środek przeciwbólowy którym lekarz nasmarował mojego żołędzia ? Prosiłbym o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza wykonującego zabieg lub do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć