Co znaczy uczucie zawirowania po cesarskim cięciu?

Dzień dobry. Jestem 6 dobe po cc. Czuję się dobrze. Zdarza mi się uczucie jakby "wirowania" w brzuchu co jaki czas. Od około 3 dni mam biegunkę tak 2 razy dziennie. Czy powinnam się. Martwić? Dodam że na 3 dobre po cc stolec był. Normalny. Proszę o. Pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć