Co zrobić w przypadku odczynu na skórze po ukąszeniu?

U mojej córki pojawił się ewidentny odczyn po ukąszeniu... no właśnie tylko nie bardzo wiem czyim...po południu wróciła ze szkoły i wszystko było ok a około godziny 20.00 zauważyliśmy że jest odczyn. Początkowo nie był duży ale lekko wypukły i z dziwną białą obwódką dookoła. Najpierw pomyślałam o kleszczy ale nie ma tego podwójnego koła,potem pomyślałam o meszce... ona nie poczuła żadnego ukąszenia, trochę ją to swędzi, czasem boli... byłam u pediatry ale też nic mi nie pomógł bo to wygląda dziwnie... dodam że około 1,5 tygodnia temu wróciliśmy z Mazur gdzie córka biegała po łąkach z wysoką trawą... ale ja kleszcza nie zauważyłam więc już nic nie wiem... chętnie podeślę zdjęcia tylko nie wiem jak je dołączyć...

Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.