Codzienne krwawienie z pochwy i bóle podbrzusza po okresie

Dzien Dobry, Mieszkam w UK i Bede w Polsce dopiero za miesiac, ale czulabym sie bezpieczniej gdyby ktos mi pomogl wyjasnic co sie dzieje.Po wspolzyciu podczas okresu, dostalam powaznej infekcji pochwy. Dostalam antybiotyk, przyjelam. Ale krwawienie nie ustalo. Jedynie swedzenie i zaczerwienienie. na poczatku byla to jasnoczerwona krew, teraz troche pociemniala. Krwawienie z pochwy wystepuje codziennie od kilku dni po zakonczeniu okresu. rozniez bol w podbrzuszu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa